SN75C3223DW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SN75C3223DW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SN75C3223DW
Fabrikant N/A
Beschrijving IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SN75C3223DW Fabrikant N/A
Beschrijving IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4010 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 3 V ~ 5.5 V
Type Transceiver Leverancier Device Pakket 20-SOIC
Serie - Ontvanger Hysterese 500mV
Protocol RS232 Packaging Tube
Verpakking / doos 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Temperatuur 0°C ~ 70°C