TLV2762IPG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TLV2762IPG4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TLV2762IPG4
Fabrikant N/A
Beschrijving IC OPAMP GP 500KHZ RRO 8DIP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer TLV2762IPG4 Fabrikant N/A
Beschrijving IC OPAMP GP 500KHZ RRO 8DIP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5244 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply, Single / Dual (±) 1.8 V ~ 3.6 V, ±0.9 V ~ 1.8 V
Voltage - Input Offset 550µV Leverancier Device Pakket 8-PDIP
slew Rate 0.23 V/µs Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos 8-DIP (0.300", 7.62mm)