TPS549A20RVER
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TPS549A20RVER met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TPS549A20RVER
Fabrikant N/A
Beschrijving BUCK ADJ 15A 28VQFN
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TPS549A20RVER Fabrikant N/A
Beschrijving BUCK ADJ 15A 28VQFN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 30635 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Uitgang (Min / Vast) 0.6V
Voltage - Output (Max) 5.5V Voltage - Input (Min) 1.5V
Voltage - Input (Max) 20V topologie Buck
Synchronous Rectifier Yes Serie SWIFT™, D-CAP3™, Eco-Mode™
Output Type Adjustable Uitgangsconfiguratie Positive
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TA) Aantal uitgangen 1
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2 (1 Year) Fabrikant Standaard Levertijd 35 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Functie Step-Down
Frequentie - Schakelen Selectable gedetailleerde beschrijving Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 15A
Current - Output 15A