TPS65100EVM-030
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TPS65100EVM-030 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TPS65100EVM-030
Fabrikant N/A
Beschrijving EVAL MODULE FOR TPS65100-030
Leid Free Status / RoHS Status Niet van toepassing / Niet van toepassing
In Stock 2106 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TPS65100EVM-030 Fabrikant N/A
hoeveelheid beschikbaar 2106 pcs Data papier
Categorie Ontwikkelingsborden, Kits, Programmeurs Voltage - Output 5V, 10V, 23V, -5V
Voltage - Input 3.3V Gebruikt IC / Part TPS65100
geleverd Inhoud Board(s) Serie -
regulator Topologie Buck Vermogen 6.81W
Uitgangen en Type 4, Non-Isolated Andere namen 296-18990
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks
Frequentie - Schakelen 1.6MHz gedetailleerde beschrijving TPS65100 - Special Purpose DC/DC, LCD Supply 4, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Current - Output 650mA, 300mA, 20mA, 20mA Board Type Fully Populated