TPS7A05285PDBVT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TPS7A05285PDBVT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TPS7A05285PDBVT
Fabrikant N/A
Beschrijving 1A, ULTRA-LOW IQ, 200MA LOW-DROP
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 212144 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
250 pcs500 pcs1250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TPS7A05285PDBVT Fabrikant N/A
Beschrijving 1A, ULTRA-LOW IQ, 200MA LOW-DROP Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 212144 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.308V @ 200mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.85V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 5.5V Leverancier Device Pakket SOT-23-5
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SC-74A, SOT-753
PSRR 40dB (1kHz ~ 1MHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 296-50253-2
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA SOT-23-5
Actueel - Quiescent (Iq) 3µA Current - Output 200mA