Huis > producten > Batterijproducten > Batterijladers > GC160A12-R7B
GC160A12-R7B
GC160A12-R7B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GC160A12-R7B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer GC160A12-R7B
Fabrikant MEAN WELL
Beschrijving BATT CHARGER LEAD ACID 13.6V 10A
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer GC160A12-R7B Fabrikant MEAN WELL
Beschrijving BATT CHARGER LEAD ACID 13.6V 10A Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2496 pcs Data papier GC160 Series Datasheet
Categorie Batterijproducten Gewicht 700g
Spanning - Nominale 13.6V Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Type Desktop Klemtype DIN, 4 Pin
Size / Dimension 6.89" L x 2.83" W x 1.38" H (175.00mm x 72.00mm x 35.00mm) Serie GC160
Vermogen - Max 136W Andere namen 1866-1750
GC160A12-R7B-ND
Temperatuur -30°C ~ 70°C Aantal cellen 1
montage Type Desktop Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken LED Indicator gedetailleerde beschrijving Desktop Battery Charger 13.6V 10A 12V
oplaadtijd - Laad Current - Max 10A
Chemie van de accu Lead Acid, Lithium-Ion Grootte batterijcel 12V