Huis > producten > Sensoren, Transducers > Ultrasone Ontvangers, Zenders > MB7480-100
MB7480-100
MB7480-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MB7480-100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MB7480-100
Fabrikant MaxBotix Inc.
Beschrijving ULTRASONIC SENSOR 420HR-MAXSONAR
Leid Free Status / RoHS Status RoHS-conformiteit
In Stock 509 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MB7480-100 Fabrikant MaxBotix Inc.
Beschrijving ULTRASONIC SENSOR 420HR-MAXSONAR Leid Free Status / RoHS Status RoHS-conformiteit
hoeveelheid beschikbaar 509 pcs Data papier 4-20HR-MaxSonar® -WR™ Series
Categorie Sensoren, Transducers Spanning - Nominale 10 V ~ 32 V
Serie 4-20HR-MaxSonar-WR RoHS-status RoHS Compliant
Packaging Bulk Temperatuur -40°C ~ 65°C (TA)
Fabrikant Standaard Levertijd 2 Weeks Frequentie 42kHz
gedetailleerde beschrijving Ultrasonic Sensor 42kHz Beam Hoek 11°