Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Klok / Timing - Delay Lines > DS1013S-75/T&R
DS1013S-75/T&R
DS1013S-75/T&R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DS1013S-75/T&R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DS1013S-75/T&R
Fabrikant Maxim Integrated
Beschrijving IC DELAY LINE 75NS 16SOIC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5952 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DS1013S-75/T&R Fabrikant Maxim Integrated
hoeveelheid beschikbaar 5952 pcs Data papier DS1013
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 4.75 V ~ 5.25 V
Leverancier Device Pakket 16-SOIC Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Temperatuur 0°C ~ 70°C Aantal Independent Vertragingen 3
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Functie Multiple, NonProgrammable
gedetailleerde beschrijving Delay Line IC Multiple, NonProgrammable 75ns 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vertraging tot 1 Tap 75ns