DS1669S-100+
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DS1669S-100+ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DS1669S-100+
Fabrikant Maxim Integrated
Beschrijving IC RHEOSTAT DALLASTAT 100K 8SOIC
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DS1669S-100+ Fabrikant Maxim Integrated
Beschrijving IC RHEOSTAT DALLASTAT 100K 8SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5733 pcs Data papier DS1669
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering ±4.5 V ~ 8 V
Tolerantie ±20% Temperatuurcoëfficiënt (Type) 750 ppm/°C
taps Linear Leverancier Device Pakket 8-SOIC
Serie Dallastat™ Weerstand - Wisser (Ohms) (Typ) 400
Weerstand (Ohm) 100k Packaging Tube
Verpakking / doos 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Temperatuur -40°C ~ 85°C
Aantal kranen 64 Aantal circuits 1
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) geheugen Non-Volatile
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Interface Up/Down (UP, DN)
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (UP, DN) Interface 8-SOIC