DS1844E-100+
DS1844E-100+
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DS1844E-100+ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DS1844E-100+
Fabrikant Maxim Integrated
Beschrijving IC POT DIG QUAD 100K 20-TSSOP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DS1844E-100+ Fabrikant Maxim Integrated
Beschrijving IC POT DIG QUAD 100K 20-TSSOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4578 pcs Data papier DS1844
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 2.7 V ~ 5.5 V
Tolerantie ±20% Temperatuurcoëfficiënt (Type) 750 ppm/°C
taps Linear Leverancier Device Pakket 20-TSSOP
Serie - Weerstand - Wisser (Ohms) (Typ) 250
Weerstand (Ohm) 100k Packaging Tube
Verpakking / doos 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Temperatuur -40°C ~ 85°C
Aantal kranen 64 Aantal circuits 4
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) geheugen Volatile
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Interface I²C, Serial
Kenmerken Selectable Address gedetailleerde beschrijving Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C, Serial Interface 20-TSSOP