DS1844S-100/T&R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DS1844S-100/T&R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DS1844S-100/T&R
Fabrikant Maxim Integrated
Beschrijving IC POT DIG QUAD 100K 20-SOIC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4555 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer DS1844S-100/T&R Fabrikant Maxim Integrated
hoeveelheid beschikbaar 4555 pcs Data papier DS1844
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 2.7 V ~ 5.5 V
Tolerantie ±20% Temperatuurcoëfficiënt (Type) 750 ppm/°C
taps Linear Leverancier Device Pakket 20-SOIC
Serie - Weerstand - Wisser (Ohms) (Typ) 250
Weerstand (Ohm) 100k Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Temperatuur -40°C ~ 85°C
Aantal kranen 64 Aantal circuits 4
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) geheugen Volatile
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Interface I²C, Serial
Kenmerken Selectable Address gedetailleerde beschrijving Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C, Serial Interface 20-SOIC