MAX4275AGEUA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAX4275AGEUA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MAX4275AGEUA |
|---|---|
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | MAX4275AGEUA | Fabrikant | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 5680 pcs | Data papier | MAX4174 - MAX4284Part Numbering System |
| Categorie | Geïntegreerde schakelingen (IC's) | Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V |
| Voltage - Input Offset | 500µV | Leverancier Device Pakket | 8-uMAX |
| slew Rate | 0.7 V/µs | Serie | GainAmp™ |
| Packaging | Tube | Verpakking / doos | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type | Rail-to-Rail | Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits | 2 | montage Type | Surface Mount |
| Current - Output / Channel | 65mA | Current - Input Bias | 50pA |
| Base Part Number | MAX4275 | Amplifier Type | General Purpose |
| -3dB bandbreedte | 1.7MHz |