Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > PMIC - Spanningsreferentie > MAX6070BAUT25+T
MAX6070BAUT25+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAX6070BAUT25+T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MAX6070BAUT25+T
Fabrikant Maxim Integrated
Beschrijving IC VREF SERIES 2.5V SOT23
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MAX6070BAUT25+T Fabrikant Maxim Integrated
Beschrijving IC VREF SERIES 2.5V SOT23 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 87285 pcs Data papier MAX6070/71Part Numbering System
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.5V
Voltage - Input 2.8 V ~ 5.5 V Tolerantie ±0.08%
temperatuurcoëfficiënt 8ppm/°C Leverancier Device Pakket SOT-23-6
Serie - Reference Type Series
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SOT-23-6
Output Type Fixed Andere namen MAX6070BAUT25+T-ND
MAX6070BAUT25+TTR
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TA) Geluid - 10Hz tot 10kHz 3µVrms
Ruis - 0,1Hz tot 10Hz 4.8µVp-p montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Series Voltage Reference IC ±0.08% 10mA SOT-23-6
Current - Supply 300µA Current - Output 10mA