Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > PMIC - Spanningsreferentie > MAX6126BASA41+
MAX6126BASA41+
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAX6126BASA41+ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MAX6126BASA41+
Fabrikant Maxim Integrated
Beschrijving IC VREF SERIES 4.096V 8SOIC
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MAX6126BASA41+ Fabrikant Maxim Integrated
Beschrijving IC VREF SERIES 4.096V 8SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Uitgang (Min / Vast) 4.096V
Voltage - Input 4.3 V ~ 12.6 V Tolerantie ±0.06%
temperatuurcoëfficiënt 10ppm/°C Leverancier Device Pakket 8-SOIC
Serie - Reference Type Series
Packaging Tube Verpakking / doos 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type Fixed Temperatuur -40°C ~ 125°C (TA)
Geluid - 10Hz tot 10kHz - Ruis - 0,1Hz tot 10Hz 2.4µVp-p
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Series Voltage Reference IC ±0.06% 10mA 8-SOIC Current - Supply 725µA
Current - Output 10mA Base Part Number MAX6126