MAX6348XR46-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAX6348XR46-T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MAX6348XR46-T |
|---|---|
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Beschrijving | IC MPU/RESET CIRC 4.63V SC70-3 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | MAX6348XR46-T | Fabrikant | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | IC MPU/RESET CIRC 4.63V SC70-3 | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 5197 pcs | Data papier | MAX6326-28,46-48Part Numbering System |
| Categorie | Geïntegreerde schakelingen (IC's) | Voltage - Drempel | 4.6V |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset | Leverancier Device Pakket | SC-70-3 |
| Serie | - | Reset Timeout | 100 ms Minimum |
| Reset | Active Low | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | SC-70, SOT-323 | uitgang | Open Drain or Open Collector |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) | Aantal bewaken spanningen | 1 |