Huis > producten > Fans, Thermal Management > DC-fans > F6025S12B1+6-RHR-WS
F6025S12B1+6-RHR-WS
F6025S12B1+6-RHR-WS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop F6025S12B1+6-RHR-WS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer F6025S12B1+6-RHR-WS
Fabrikant Mechatronics
Beschrijving FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer F6025S12B1+6-RHR-WS Fabrikant Mechatronics
Beschrijving FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 25.00mm
Gewicht 0.139 lb (63.05g) voltage Range -
Spanning - Nominale 12VDC Beëindiging 4 Wire Leads
Statische druk 0.090 in H2O (22.4 Pa) Size / Dimension Square - 60mm L x 60mm H
Serie F6025-H RPM 2400 RPM
Andere namen 1570-1553 Temperatuur -
Lawaai 22.0 dB(A) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Kenmerken PWM Control, Speed Sensor (Tach) fan Type Tubeaxial
Huidige score 0.075A bearing Type Ball