Huis > producten > Fans, Thermal Management > DC-fans > G9225X12B1-FSR
G9225X12B1-FSR
G9225X12B1-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop G9225X12B1-FSR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer G9225X12B1-FSR
Fabrikant Mechatronics
Beschrijving FAN AXIAL 92X25MM TACH 12VDC
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer G9225X12B1-FSR Fabrikant Mechatronics
Beschrijving FAN AXIAL 92X25MM TACH 12VDC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 25.00mm
Gewicht 0.218 lb (98.88g) voltage Range -
Spanning - Nominale 12VDC Beëindiging 3 Wire Leads
Statische druk 0.240 in H2O (59.8 Pa) Size / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Serie G9225 RPM 3600 RPM
Temperatuur - Lawaai 42.0 dB(A)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Frame -
Materiaal - Blade - Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Kenmerken Speed Sensor (Tach) fan Type Tubeaxial
Huidige score 0.490A bearing Type Ball