Huis > producten > Fans, Thermal Management > DC-fans > MA3828S12B-RSR
MA3828S12B-RSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MA3828S12B-RSR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MA3828S12B-RSR
Fabrikant Mechatronics
Beschrijving FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MA3828S12B-RSR Fabrikant Mechatronics
Beschrijving FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 28.00mm
Gewicht 0.078 lb (35.38g) voltage Range 7 ~ 13.2VDC
Spanning - Nominale 12VDC Beëindiging 2 Wire Leads
Statische druk 0.136 in H2O (33.9 Pa) Size / Dimension Square - 38mm L x 38mm H
Serie MA3828 RPM 5000 RPM
Andere namen 1570-1673 Temperatuur -
Lawaai 30.8 dB(A) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Kenmerken - fan Type Tubeaxial
Huidige score 0.050A bearing Type Ball