25LC080B-I/S15K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25LC080B-I/S15K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 25LC080B-I/S15K |
|---|---|
| Fabrikant | Micrel / Microchip Technology |
| Beschrijving | IC EEPROM 8K SPI 10MHZ WAFER |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 25LC080B-I/S15K | Fabrikant | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | IC EEPROM 8K SPI 10MHZ WAFER | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4887 pcs | Data papier | 25AA080(A,B), 25LC080(A,B) |
| Categorie | Geïntegreerde schakelingen (IC's) | Schrijf cyclus tijd - woord, pagina | 5ms |
| Voltage - Levering | 2.5 V ~ 5.5 V | Technologie | EEPROM |
| Leverancier Device Pakket | Die | Serie | - |
| Packaging | Tray | Verpakking / doos | Die |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) | montage Type | Surface Mount |
| geheugen | Non-Volatile | Geheugen grootte | 8Kb (1K x 8) |
| Geheugeninterface | SPI | Geheugenformaat | EEPROM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | gedetailleerde beschrijving | EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz Die |
| Klokfrequentie | 10MHz |