Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Geheugen > AT93C66-10SC-2.7
AT93C66-10SC-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AT93C66-10SC-2.7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AT93C66-10SC-2.7
Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beschrijving IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5003 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer AT93C66-10SC-2.7 Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beschrijving IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5003 pcs Data papier AT93C46,56,57,66
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Schrijf cyclus tijd - woord, pagina 10ms
Voltage - Levering 2.7 V ~ 5.5 V Technologie EEPROM
Leverancier Device Pakket 8-SOIC Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatuur 0°C ~ 70°C (TC) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) geheugen Non-Volatile
Geheugen grootte 4Kb (512 x 8, 256 x 16) Geheugeninterface SPI
Geheugenformaat EEPROM Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
gedetailleerde beschrijving EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8, 256 x 16) SPI 2MHz 8-SOIC Klokfrequentie 2MHz