Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > ATMEGA48-20AI
ATMEGA48-20AI
ATMEGA48-20AI
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ATMEGA48-20AI met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ATMEGA48-20AI
Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beschrijving IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4347 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ATMEGA48-20AI Fabrikant Micrel / Microchip Technology
hoeveelheid beschikbaar 4347 pcs Data papier ATMEGA48/88/168(V) CompleteATMEGA48,88,168(V) Datasheet
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Leverancier Device Pakket 32-TQFP (7x7) Snelheid 20MHz