Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > DSC1001CL3-033.0000T
DSC1001CL3-033.0000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DSC1001CL3-033.0000T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DSC1001CL3-033.0000T
Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beschrijving MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 4722 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DSC1001CL3-033.0000T Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beschrijving MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 4722 pcs Data papier DSC1001,3,4
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 1.7 V ~ 3.6 V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie DSC1001 ratings AEC-Q100
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang CMOS Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hoogte - Zittend (Max) 0.035" (0.90mm) Functie Standby (Power Down)
frequentie Stabiliteit ±20ppm Frequentie 33MHz
gedetailleerde beschrijving 33MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 8mA