Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > DSC1001DI1-175.0000T
DSC1001DI1-175.0000T
DSC1001DI1-175.0000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DSC1001DI1-175.0000T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DSC1001DI1-175.0000T
Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beschrijving OSC MEMS 175.000MHZ CMOS SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DSC1001DI1-175.0000T Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beschrijving OSC MEMS 175.000MHZ CMOS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6009 pcs Data papier DSC1001,3,4
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 1.8 V ~ 3.3 V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie DSC1001 ratings AEC-Q100
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang CMOS Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.035" (0.90mm)
Functie Standby (Power Down) frequentie Stabiliteit ±50ppm
Frequentie 175MHz gedetailleerde beschrijving 175MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 6.3mA Current - Supply (Disable) (Max) 15µA