Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > DSC1001DI5-080.0000
DSC1001DI5-080.0000
DSC1001DI5-080.0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DSC1001DI5-080.0000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DSC1001DI5-080.0000
Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beschrijving OSC MEMS 80.0000MHZ CMOS SMD
(in US Dollars)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DSC1001DI5-080.0000 Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beschrijving OSC MEMS 80.0000MHZ CMOS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 54480 pcs Data papier DSC1001,3,4
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 1.7 V ~ 3.6 V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie DSC1001 ratings AEC-Q100
Packaging Tube Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang CMOS Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.035" (0.90mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±10ppm Frequentie 80MHz
gedetailleerde beschrijving 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 8.7mA