PIC16F18446-I/SS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PIC16F18446-I/SS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PIC16F18446-I/SS
Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beschrijving RAM COMPARATOR
(in US Dollars)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PIC16F18446-I/SS Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beschrijving RAM COMPARATOR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 86064 pcs Data papier PIC16(L)F18426,46
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V
Leverancier Device Pakket 20-SSOP Snelheid 32MHz
Serie PIC® XLP™ 16F RAM Size 2K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 28KB (16K x 14)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Verpakking / doos 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TA) Aantal I / O 18
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant EEPROM Size 256 x 8
gedetailleerde beschrijving PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-SSOP gegevens Converters A/D 17x12b, D/A 1x5b