PIC18F23K22-E/ML
PIC18F23K22-E/ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PIC18F23K22-E/ML met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PIC18F23K22-E/ML
Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beschrijving IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN
(in US Dollars)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PIC18F23K22-E/ML Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beschrijving IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V
Leverancier Device Pakket 28-QFN (6x6) Snelheid 48MHz
Serie PIC® XLP™ 18K RAM Size 512 x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 8KB (4K x 16)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Verpakking / doos 28-VQFN Exposed Pad oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TA) Aantal I / O 24
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant EEPROM Size 256 x 8
gedetailleerde beschrijving PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-QFN (6x6) gegevens Converters A/D 19x10b