Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > 5KP7.5CA-TP
5KP7.5CA-TP
5KP7.5CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 5KP7.5CA-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 5KP7.5CA-TP
Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beschrijving TVS DIODE 7.5V 12.9V R-6
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 5KP7.5CA-TP Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beschrijving TVS DIODE 7.5V 12.9V R-6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 70317 pcs Data papier 5KP(5.0-250)A,CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 7.5V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 12.9V Spanning - Onderbreking (Min) 8.33V
Type Zener Leverancier Device Pakket R-6
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos R6, Axial Andere namen 5KP7.5CA-TPTR
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) montage Type Through Hole