BZT52C11-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BZT52C11-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | BZT52C11-TP |
|---|---|
| Fabrikant | Micro Commercial Co |
| Beschrijving | DIODE ZENER 11V 500MW SOD123 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | BZT52C11-TP | Fabrikant | Micro Commercial Co |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE ZENER 11V 500MW SOD123 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4587 pcs | Data papier | BZT52C2V4-C43 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Voltage - Isolatie | 20 Ohm |
| Voltage - Breakdown | SOD-123 | Serie | - |
| RoHS Status | Tape & Reel (TR) | Vermogen - Max | 500mW |
| Polarisatie | SOD-123 | Andere namen | BZT52C11-TP-ND BZT52C11-TPMSTR |
| Temperatuur | -65°C ~ 150°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Onderdeelnummer | BZT52C11-TP |
| Impedantie (Max) (ZZT) | 11V | Uitgebreide beschrijving | Zener Diode 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | ±5% | diode Configuration | 100nA @ 8V |
| Beschrijving | DIODE ZENER 11V 500MW SOD123 | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 900mV @ 10mA |