BZX84B12-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BZX84B12-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | BZX84B12-TP |
|---|---|
| Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
| Beschrijving | DIODE ZENER 12V 350MW SOT23 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 30000 pcs | 75000 pcs | 150000 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | BZX84B12-TP | Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE ZENER 12V 350MW SOT23 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 2268891 pcs | Data papier | BZX84C2V4-(B)51 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 12V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 900mV @ 10mA | Tolerantie | ±2% |
| Leverancier Device Pakket | SOT-23 | Serie | - |
| Vermogen - Max | 350mW | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | Andere namen | BZX84B12-TPMSTR BZX84B12TP |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Standaard Levertijd | 14 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Impedantie (Max) (ZZT) | 25 Ohms |
| gedetailleerde beschrijving | Zener Diode 12V 350mW ±2% Surface Mount SOT-23 | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 100nA @ 8V |