BZX84C36-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BZX84C36-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | BZX84C36-TP |
|---|---|
| Fabrikant | Micro Commercial Co |
| Beschrijving | DIODE ZENER 36V 350MW SOT23 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | BZX84C36-TP | Fabrikant | Micro Commercial Co |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE ZENER 36V 350MW SOT23 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 2055234 pcs | Data papier | BZX84C2V4-(B)51 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Voltage - Isolatie | 90 Ohm |
| Voltage - Breakdown | SOT-23 | Serie | - |
| RoHS Status | Tape & Reel (TR) | Vermogen - Max | 350mW |
| Polarisatie | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | Temperatuur | -55°C ~ 150°C |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 8 Weeks | Fabrikant Onderdeelnummer | BZX84C36-TP |
| Impedantie (Max) (ZZT) | 36V | Uitgebreide beschrijving | Zener Diode 350mW ±6% Surface Mount SOT-23 |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | ±6% | diode Configuration | 100nA @ 25.2V |
| Beschrijving | DIODE ZENER 36V 350MW SOT23 | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 900mV @ 10mA |