Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SA20CA-TP
SA20CA-TP
SA20CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SA20CA-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SA20CA-TP
Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beschrijving TVS DIODE 20V 32.4V DO15
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SA20CA-TP Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beschrijving TVS DIODE 20V 32.4V DO15 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 434110 pcs Data papier SA5.0(C)(A) - SA170(C)(A)
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 20V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 32.4V Spanning - Onderbreking (Min) 22.2V
Type Zener Leverancier Device Pakket DO-15
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos DO-204AC, DO-15, Axial Andere namen SA20CA-TPMSCT
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TA) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.7A