SM8S24A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM8S24A-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SM8S24A-TP |
|---|---|
| Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
| Beschrijving | TVS DIODE 24V 38.9V DO218AB |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
Product parameter
| Onderdeel nummer | SM8S24A-TP | Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 24V 38.9V DO218AB | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 24V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 38.9V | Spanning - Onderbreking (Min) | 26.7V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-218AB | Serie | Automotive, AEC-Q101 |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 6600W (6.6kW) |
| Packaging | Cut Tape (CT) | Verpakking / doos | DO-218AB |
| Andere namen | SM8S24A-TPMSCT | Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 170A | Capacitieve @ Frequentie | - |
| toepassingen | Automotive |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
SM8S22A-E3/2D - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
TVS DIODE 22V 35.5V DO218AB - Op voorraad:
- Deel#:
SM8S24AHE3/2D - fabrikanten:
TVS DIODE 24V 38.9V DO218AB - Op voorraad:
SM8S22AHE3_A/I - fabrikanten:
SM8S24AHE3_A/I - fabrikanten: