SMAJ130A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMAJ130A-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SMAJ130A-TP |
|---|---|
| Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
| Beschrijving | TVS DIODE 130V 209V DO214AC |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | SMAJ130A-TP | Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 130V 209V DO214AC | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 546593 pcs | Data papier | SMAJ5.0 thru SMAJ440CA |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 130V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 209V | Spanning - Onderbreking (Min) | 144V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-214AC (SMA) | Serie | - |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 400W |
| Packaging | Original-Reel® | Verpakking / doos | DO-214AC, SMA |
| Andere namen | SMAJ130A-TPMSDKR | Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TA) |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 1.9A | Capacitieve @ Frequentie | - |