Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMAJ16CA-TP
SMAJ16CA-TP
SMAJ16CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMAJ16CA-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMAJ16CA-TP
Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V DO214AC
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMAJ16CA-TP Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V DO214AC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 478946 pcs Data papier SMAJ5.0 thru SMAJ440CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 16V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 26V Spanning - Onderbreking (Min) 17.8V
Type Zener Leverancier Device Pakket DO-214AC (SMA)
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos DO-214AC, SMA Andere namen SMAJ16CA-TPMSCT
SMAJ16CATP
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TA) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.3A