SMAZ39-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMAZ39-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SMAZ39-TP |
|---|---|
| Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
| Beschrijving | DIODE ZENER 39V 1W DO214AC |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 7500 pcs | 15000 pcs | 37500 pcs | 52500 pcs | |
Product parameter
| Onderdeel nummer | SMAZ39-TP | Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE ZENER 39V 1W DO214AC | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 864183 pcs | Data papier | SMAZ5V1-SMAZ39 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 39V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.2V @ 200mA | Tolerantie | ±5% |
| Leverancier Device Pakket | DO-214AC (SMAJ) | Serie | - |
| Vermogen - Max | 1W | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | DO-214AC, SMA | Andere namen | SMAZ39-TPMSTR SMAZ39TP |
| Temperatuur | -65°C ~ 150°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Standaard Levertijd | 14 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Impedantie (Max) (ZZT) | 40 Ohms |
| gedetailleerde beschrijving | Zener Diode 39V 1W ±5% Surface Mount DO-214AC (SMAJ) | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 500nA @ 29.6V |