SMBJ33A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMBJ33A-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SMBJ33A-TP |
|---|---|
| Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
| Beschrijving | TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | 30000 pcs | |
Product parameter
| Onderdeel nummer | SMBJ33A-TP | Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 757915 pcs | Data papier | SMBJ5.0 thru SMBJ440CA |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 33V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 53.3V | Spanning - Onderbreking (Min) | 36.7V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-214AA (SMB) | Serie | - |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 600W |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Verpakking / doos | DO-214AA, SMB |
| Andere namen | SMBJ33A-TPMSTR | Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 11.3A | Capacitieve @ Frequentie | - |