Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMBJ90A-TP
SMBJ90A-TP
SMBJ90A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMBJ90A-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMBJ90A-TP
Fabrikant Micro Commercial Co
Beschrijving TVS DIODE 90VWM 146VC SMB
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs65535 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMBJ90A-TP Fabrikant Micro Commercial Co
Beschrijving TVS DIODE 90VWM 146VC SMB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 844999 pcs Data papier SMBJ5.0 thru SMBJ440CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 100V Spanning - Onderbreking (Min) 90V
Voltage - Breakdown DO-214AA (SMB) Type Zener
Serie - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 600W
Power - Peak Pulse 4.1A Polarisatie DO-214AA, SMB
Andere namen SMBJ90A-TPMSTR
SMBJ90ATP
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Fabrikant Onderdeelnummer SMBJ90A-TP
Beschrijving TVS DIODE 90VWM 146VC SMB Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 146V