SMCJ17A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMCJ17A-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SMCJ17A-TP |
|---|---|
| Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
| Beschrijving | TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | SMCJ17A-TP | Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 254085 pcs | Data papier | SMCJ5.0(C)A thru SMCJ440(C)A |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 17V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 27.6V | Spanning - Onderbreking (Min) | 18.9V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-214AB (SMC) | Serie | - |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Packaging | Cut Tape (CT) | Verpakking / doos | DO-214AB, SMC |
| Andere namen | SMCJ17A-TPMSCT | Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 54.4A | Capacitieve @ Frequentie | - |