Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMF36A-TP
SMF36A-TP
SMF36A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMF36A-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMF36A-TP
Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beschrijving TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs62500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMF36A-TP Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beschrijving TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 903531 pcs Data papier SMF5.0(C)A - SMF170(C)A
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 36V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 58.1V Spanning - Onderbreking (Min) 40V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SOD-123FL Serie -
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 200W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SOD-123F
Andere namen SMF36A-TPMSTR Temperatuur -65°C ~ 175°C (TA)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.4A Capacitieve @ Frequentie -