Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > UF4002-TP
UF4002-TP
UF4002-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UF4002-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UF4002-TP
Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beschrijving DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UF4002-TP Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beschrijving DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5976 pcs Data papier UF4001 - UF4007
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1V @ 40V
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket DO-41
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 50ns Verpakking / doos DO-204AL, DO-41, Axial
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 100V 1A Through Hole DO-41
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1A Capaciteit @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz