1N5242BDO35E3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1N5242BDO35E3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 1N5242BDO35E3 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | DIODE ZENER 12V 500MW DO35 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 1N5242BDO35E3 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE ZENER 12V 500MW DO35 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 5798 pcs | Data papier | 1N5221 - 1N5281B, e3 DO-35 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 12V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.5V @ 200mA | Tolerantie | ±5% |
| Leverancier Device Pakket | DO-35 | Serie | - |
| Vermogen - Max | 500mW | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | DO-204AH, DO-35, Axial | Andere namen | 1N5242BDO35E3MSTR |
| Temperatuur | -65°C ~ 175°C | montage Type | Through Hole |
| Impedantie (Max) (ZZT) | 30 Ohms | gedetailleerde beschrijving | Zener Diode 12V 500mW ±5% Through Hole DO-35 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 1µA @ 9.1V | Base Part Number | 1N5242 |