Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > 1N5372CE3/TR12
1N5372CE3/TR12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1N5372CE3/TR12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1N5372CE3/TR12
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE ZENER 62V 5W T18
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1N5372CE3/TR12 Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE ZENER 62V 5W T18 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 42266 pcs Data papier 1N5333B-1N5388B
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.2V @ 1A Tolerantie ±2%
Leverancier Device Pakket T-18 Serie -
Vermogen - Max 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos T-18, Axial Temperatuur -65°C ~ 150°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie (Max) (ZZT) 42 Ohms
gedetailleerde beschrijving Zener Diode 62V 5W ±2% Through Hole T-18 Current - Reverse Lekkage @ Vr 500nA @ 44.6V