Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > 1N5380A/TR12
1N5380A/TR12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1N5380A/TR12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1N5380A/TR12
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE ZENER 120V 5W T18
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4565 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 1N5380A/TR12 Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE ZENER 120V 5W T18 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4565 pcs Data papier 1N5333B-1N5388B
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 120V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.2V @ 1A Tolerantie ±10%
Leverancier Device Pakket T-18 Serie -
Vermogen - Max 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos T-18, Axial Temperatuur -65°C ~ 150°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Impedantie (Max) (ZZT) 170 Ohms
gedetailleerde beschrijving Zener Diode 120V 5W ±10% Through Hole T-18 Current - Reverse Lekkage @ Vr 500nA @ 86.4V
Base Part Number 1N5380
Gerelateerde producten
1N5380B Image
  • Deel#:1N5380B
  • fabrikanten:Microsemi