1N5917BUR-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1N5917BUR-1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 1N5917BUR-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | DIODE ZENER 4.7V 1.25W DO213AB |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 233 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 1N5917BUR-1 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE ZENER 4.7V 1.25W DO213AB | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 22121 pcs | Data papier | 1N59xxBUR-1 (aka CDLL9513-56) |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 4.7V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.2V @ 200mA | Tolerantie | ±5% |
| Leverancier Device Pakket | DO-213AB | Serie | - |
| Vermogen - Max | 1.25W | Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | DO-213AB, MELF | Temperatuur | -65°C ~ 175°C |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant | Impedantie (Max) (ZZT) | 5 Ohms |
| gedetailleerde beschrijving | Zener Diode 4.7V 1.25W ±5% Surface Mount DO-213AB | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 5µA @ 1.5V |