Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > 1N5928P/TR12
1N5928P/TR12
1N5928P/TR12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1N5928P/TR12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1N5928P/TR12
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE ZENER 13V 1.5W DO204AL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 77698 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1N5928P/TR12 Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE ZENER 13V 1.5W DO204AL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 77698 pcs Data papier 1N5913BG-1N5956BG
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.2V @ 200mA Tolerantie ±20%
Leverancier Device Pakket DO-204AL (DO-41) Serie -
Vermogen - Max 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos DO-204AL, DO-41, Axial Temperatuur -65°C ~ 150°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Impedantie (Max) (ZZT) 7 Ohms
gedetailleerde beschrijving Zener Diode 13V 1.5W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41) Current - Reverse Lekkage @ Vr 1µA @ 9.9V