2277500-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2277500-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 2277500-R |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | ADAPTEC RAID 8805 SINGLE |
| Leid Free Status / RoHS Status | RoHS-conformiteit |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 5 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 2277500-R | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | ADAPTEC RAID 8805 SINGLE | Leid Free Status / RoHS Status | RoHS-conformiteit |
| hoeveelheid beschikbaar | 193 pcs | Data papier | 81605Z/Q,8885/Q,8805,8405 Brief |
| Categorie | Computers, Office - Componenten, Accessoires | Type | SAS/SATA |
| Serie | Adaptec® 8 | RoHS-status | RoHS Compliant |
| Aantal poorten | 16 | Interface | PCI Express |
| gedetailleerde beschrijving | SAS/SATA Adapter Card PCI Express |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
2277255 - fabrikanten:
Phoenix Contact - Beschrijving:
CURR SENSE XFMR 1600A DIN RAIL - Op voorraad:
- Deel#:
2277530 - fabrikanten:
CONN ELEMENT FOR PACT XFRMR - Op voorraad:
CURR SENSE XFMR 1500A DIN RAIL - Op voorraad:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN BNC RCPT STR 50 OHM SOLDER - Op voorraad:
CONN SMA PLUG STR 50 OHM CRIMP - Op voorraad:
CURR SENSE XFMR 1250A DIN RAIL - Op voorraad:
CURR SENSE XFMR 1:200 1000A DIN - Op voorraad:
CURR SENSE XFMR 1:160 800A DIN - Op voorraad:
CONN BNC JACK STR 50 OHM SOLDER - Op voorraad:
CURR SENSE XFMR 1:250 1250A DIN - Op voorraad: