2EZ18D10/TR12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2EZ18D10/TR12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 2EZ18D10/TR12 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | DIODE ZENER 18V 2W DO204AL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 2EZ18D10/TR12 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE ZENER 18V 2W DO204AL | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 67793 pcs | Data papier | 2EZ3.6D5-2EZ200D5,e3 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 18V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.2V @ 200mA | Tolerantie | ±10% |
| Leverancier Device Pakket | DO-204AL (DO-41) | Serie | - |
| Vermogen - Max | 2W | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | DO-204AL, DO-41, Axial | Temperatuur | -65°C ~ 150°C |
| montage Type | Through Hole | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant | Impedantie (Max) (ZZT) | 10 Ohms |
| gedetailleerde beschrijving | Zener Diode 18V 2W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41) | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 500nA @ 13.7V |