2EZ39D2/TR8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2EZ39D2/TR8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 2EZ39D2/TR8 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi Corporation |
| Beschrijving | DIODE ZENER 39V 2W DO204AL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1500 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 2EZ39D2/TR8 | Fabrikant | Microsemi Corporation |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE ZENER 39V 2W DO204AL | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 60769 pcs | Data papier | 2EZ3.6D5-2EZ200D5,e3 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Voltage - Isolatie | 30 Ohm |
| Voltage - Breakdown | DO-204AL (DO-41) | Serie | - |
| RoHS Status | Tape & Reel (TR) | Vermogen - Max | 2W |
| Polarisatie | DO-204AL, DO-41, Axial | Temperatuur | -65°C ~ 150°C |
| montage Type | Through Hole | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 20 Weeks | Fabrikant Onderdeelnummer | 2EZ39D2/TR8 |
| Impedantie (Max) (ZZT) | 39V | Uitgebreide beschrijving | Zener Diode 2W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | ±2% | diode Configuration | 500nA @ 29.7V |
| Beschrijving | DIODE ZENER 39V 2W DO204AL | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 1.2V @ 200mA |