3EZ47D2/TR12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3EZ47D2/TR12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 3EZ47D2/TR12 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | DIODE ZENER 47V 3W DO204AL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 3EZ47D2/TR12 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE ZENER 47V 3W DO204AL | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 57942 pcs | Data papier | 3EZ3.9D5-3EZ200D5,e3 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 47V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.2V @ 200mA | Tolerantie | ±2% |
| Leverancier Device Pakket | DO-204AL (DO-41) | Serie | - |
| Vermogen - Max | 3W | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | DO-204AL, DO-41, Axial | Temperatuur | -65°C ~ 150°C |
| montage Type | Through Hole | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant | Impedantie (Max) (ZZT) | 38 Ohms |
| gedetailleerde beschrijving | Zener Diode 47V 3W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41) | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 500nA @ 35.6V |