5KP36E3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 5KP36E3/TR13 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 5KP36E3/TR13 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 36V 64.3V P600 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 5KP36E3/TR13 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 36V 64.3V P600 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 61585 pcs | Data papier | 5KP5.0-5KP250CA,e3 |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 36V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 64.3V | Spanning - Onderbreking (Min) | 40V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | P600 | Serie | - |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 5000W (5kW) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Verpakking / doos | P600, Axial |
| Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) | montage Type | Through Hole |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 77.8A | Capacitieve @ Frequentie | - |